Kayıt Kabul ve Bursluluk Sınavı Son başvuru 25 Şubat

BURSLULUK SINAVI KAYIT FORMU ERKEN KAYIT BAŞVURU FORMU


Neden Yalı Eğitim

KURUMSAL

  • Neden Yalı Eğitim


             Bütün Türkiye’deki kişisel gelişim ve kurs merkezlerini  inceleyerek, ilköğretim çağındaki çocuklarımızın nasıl rahat edeceklerini, ev ödevlerini nasıl zevkle yapacaklarını düşünerek  ‘’YALI EĞİTİM KURUMLARI’‘nı tasarladık. Velilerimiz, çocuklarını kurs merkezlerine  bırakırken kaygı ve kuşku duymamalıydı. İşine veya evine giderken aklı çocuğunun ev ödevlerinde, barınma ve beslenmesinde, eğitiminde kalmamalıydı. Eve geldiğinde çocuğuna yalnız sevgisini, mutluluğunu ve huzurunu sunmalıydı. Her şeyin çocuklar için özel planlandığı; bünyesinde çocuk eğitim ve öğretimiyle ilgili, konusunda uzman eğitmenler ve öğretmenlerin barındığı, idealist fikirlerin buluştuğu bir kurs merkezi  olmalıydı çünkü Çocuklarımız her şeyin en iyisine layıktır.

     

           Öncelikle  temel amacımız ; güler yüzlü , iyi iletişimler kurabilen , konusunda uzman , branşlarında başarılı , öğrencileri seven ve anlayabilen güçlü bir öğretmen kadrosu ile sıcak bir eğitim öğretim ortamı hazırlamaktır. Bu temel amacımıza ulaşmış olmaktan gurur duyuyor ve  eğitim kadromuza teşekkürlerimizi sunuyoruz .

           Kurumumuzda  her öğrencinin çalışma ve anlama yöntemlerinin farklı olması nedeniyle sınıf içi düzen, verim ve öğrenci başarısını arttırmak için düzey sınıfları yapılmıştır. Branş  öğretmenleri ile  müfredata uygun her gün konu anlatımları ve eksik konu tekrarları yapılır  , okuma-anlama-dikte saatleri , okula yönelik sınav hazırlıkları, performans ve ödev takipleri, yeni sınav sistemine uygun  test uygulamaları, aylık periyodik deneme sınavı uygulamalarımız   ile  öncelikle bilgilerin pekiştirilmesi sonrasında test çözülerek pratik becerilerin arttırılması, yapılan deneme sınavları ile de öğrencilerimizin sınav kaygısını en aza indirmek amaçlanmaktadır. Öğrenci, öğretmen, veli dayanışması başarının artmasında kilit noktadır. Bu sebeple şeffaf bir anlayış gözeten kurumumuz olumlu, yapıcı her türlü gözlem ve fikre açıktır.